Join this Server
Ɖini İnanç Öğreti
Community
34 online
424 total

Ɖini İnanç Öğreti

Dini İnanç Öğreti

-- Öncelikle içeri de her türlü inançtan bireyler olduğunu belirtmek isterim yani içeri de inançlarla dalga geçmeyi çok hoş karşılamıyoruz. (Buna Reddit Kategorisi ve #geyik-muhabbeti dahil değildir)
--Sohbet kanallarında olabildiğince sıcak samimi bir ortam sunuyoruz.
-- #🗨dini-tartışma kanalında farklı görüşe sahip kişiler fikirlerini belirtiyor ve bunun üzerine bilgi alışverişine giriyor.
-- #politika-tartışma da ise kişiler siyasi görüşleri üzerinden tatlış tartışmalar içerisine girmekte.
----Gelelim en önemli noktalarımızdan birine adımızında hakkını veriyoruz tabii ki. Dini İnanç Öğreti Kategorisinde bir çok öğretiden kişiler için onların inancına özel kanallar bulunuyor ve bu kişiler burada kendi inançlarını veya öğretilerini başkalarına anlatıyor.Her inancın temsilcileri var ve bunlar size aklınıza takılan sorular için yardımcı oluyorlar.
--Şimdi de gelelim işin eğlence kısmına hep ciddiyet olmaz arada kafayı dağıtmak gülüp eğlenmekte lazım. #geyik-muhabbeti #mizaj #kara-mizah #karikatür #shitpost gibi kanallarla keyifli eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. buraya eklenebilecek bir başka kanal ise #derdin-varsa-söyle-çözüm-bulalım ve #itiraf-kanalıdır. [Ek olarak eklemek istediğim ise sunucumuzda Karma sisteminin bulunmasıdır. Peki nedir bu karma sistemi? Aslında Reddit ile aynı mantıkta attığınız fotoğraflar ve linkler ne kadar çok "upvote" alırsa karmanızda belli bir oranda yükseliyor eğer "downvote" alır iseniz karmanız düşüyor.]
--Önerilere ve geliştirmelere her zaman açığız. #istek-öneri kanalında eksik gördüğünüz veyahut eklenmesi istediğiniz şeyleri belirtebilirsiniz. Seve seve isteğinizi yerine getiririz eğer mantıklı ve uygun bir şey ise.
Bumped 7 hours ago

Ratings & Reviews

5.0
3 reviews
1
JONsw JONsw
Reviews
Muntazam
düzen çok iyi, efsane bir sv, en az 80 karakter içermeli demiş ama şimdi yazsam 80 cilt roman olur o yüzden kısa kesicem, güzel bir çevresi var, saygı çerçevesi çok iyi, güzel baya
84 days ago
1
Sayonica Sayonica
Reviews
Mükemmel!
Bu sunucudaki insanlar harika. Din hakkında nerak ettiğim herşeyi ne zaman sorduysam anlattılar. Arada din dersleri de veriyorlar! Moderatörler sunucun ahlak seviyesini her zaman yüksek tutuyorlar. Şu an bildiğim en iyi din sunucusu diyebilirim!
84 days ago
1
iGod iGod
Reviews
Güzel bir sunucu...
Öğreti kanalları şu sıralar çok aktif değil. Onun dışında pekte bir sorun yok ortamı falan güzel.
84 days ago