Join this Server
Arima Ederra
Community
68 online
108 total

Arima Ederra

Witaj serdecznie drogi discordowiczu!
Jeśli szukasz miejsca do rozmowy na różne tematy i chcesz poznać nowe osoby, to serwer Arima Ederra jest właśnie dla Ciebie. :) Chętnie Cię poznamy i mamy nadzieję, że spędzisz z nami wiele miłych chwil. Jeśli jesteś nocnym markiem, to zapewne odnajdziesz się u nas bez większego problemu. Chętnie dotrzymamy Ci towarzystwa. :)

Arima Ederra to serwer przeznaczony do kulturalnych rozmów, gdzie każdy powinien odnosić się do drugiej jednostki z szacunkiem i zrozumieniem, więc nie przychodź tutaj jeśli masz w planach psuć nam humory i nas obrażać.
Tym miłym akcentem kończę tę "promocję" i zapraszam Cię do naszej leśnej kawiarni. Na miejscu oferujemy wyjątkowe menu.
Wbijaj śmiało :D
Bumped 48 minutes ago

Ratings & Reviews

5.0
5 reviews
3
Larcia Larcia
Reviews
Serwer dla każdego
Miejsce, gdzie nikt nikogo nie ocenia, można swobodnie porozmawiać na każdy temat, zwierzyć się ze swoich problemów bądź dzielić się swoim szczęściem, porozmawiać o swoich zainteresowaniach. Ludzie jak rodzina - każda nowa osoba jest mile widziana :D Polecam z całego serduszka ❤
45 days ago
3
Babcia Olcha Babcia Olcha
Reviews
Super serwer
Mega przyjemne miejsce :D
Miła administracja i członkowie!
Wiele tematów do rozmowy, super zabawa i wiele innych ciekawych rzeczy.
Dużo kanałów i każdy może znaleźć coś dla siebie, co jest wielkim plusem.
Tutaj znajdzie się miejsce dla każdego - kucharz, gracz, sportowiec.
Wszyscy tutaj traktują się jak jedna wielka rodzinka :D
45 days ago
2
Legend Legend
Reviews
Generalnie Kozak
Miła atmosfera, bardzo miła administracja nie zmuszająca do niczego, można pogadać o sprawach poważnych jak i o śmiesznych rzeczach polecam generalnie. Wchodzisz z miejsca jesteś traktowany jak kolejna osoba w rodzince. Pozdrawiam.
46 days ago
2
Toud Toud
Reviews
Niezwykłe miejsce, gdzie poczujesz się dobrze
Nigdy nie czułem się lepiej na żadnym serwerze Discord. To dobre określenie dla tego serwera, gdyż to miejsce, gdzie każdy może poczuć się dobrze. Masa wspaniałych ludzi do rozmowy, którzy nie oceniają - a wspierają cię, gdy masz problem. Kanały z zainteresowaniami typu muzyka, książki, gry ale również zagadnienia-naukowe kuchnia czy podróże. A jeśli jest potrzeba to ta liczba kanałów jest zwiększana. To miejsce, gdzie naprawdę spędza się przyjemnie czas, można się wyciszyć, odpocząć po ciężkim dniu...
46 days ago