Join this Server
GameLand 🎮
All Games
101 online
483 total

GameLand 🎮

●━╾╾╾╾╾╾╾╼╣GameLand╠━╾╾╾╾╾╾╾╼●
GameLand to najlepsze miejsce na znalezienie wspaniałych, przyjaznych przyjaciół do zabawy! Nasz serwer opiera się na ekonomii, zabawie oraz łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Staramy się wybić jako globalny sewer discord! Jeśli nudzi ci się lub nie masz z kim porozmawiać, dołącz do nas, a szybko znajdziesz przyjaciół, z którymi możesz się dobrze bawić. Dzięki Tobie możemy się rozwijać i docierać do większej liczby graczy!

Pozdrawiamy, zespół GameLand!

P.S On the server supports English and Polish.

●━╾╾╾╾╾╾╾╼╣GameLand╠━╾╾╾╾╾╾╾╼●

Gameland is the best place to find great, friendly friends to play with! Our server is based on economy, fun, searching for friends. We are trying to break out as a global server discord! If you are bored or have no one to talk to, join us and you will quickly find friends to have fun with. Thanks to you we can develop and reach more players!

Best regards, GameLand.net team!

P.S Na serwerze obsługuje język angielski i polski!
Bumped 3 hours ago

Ratings & Reviews

5.0
1 review
1
!Wini89 !Wini89
Reviews
Idealny serwer discord
Miła, przyjazna atmosfera, a także pomocna administracja to główne zalety tego serwera discord. Gdy tylko dołączyłem, zostałem powitany i cieszyłem się komfortowym i przyjaznym środowiskiem serwerowym. Administracja i gracze są bardzo troskliwi i łatwi do rozmowy. Gorąco polecam ten serwer!
301 days ago