Join this Server
⚡PROJECT-X⚡
Community
88 online
406 total

⚡PROJECT-X⚡

PROJECT-X

Serdecznie zapraszamy Cię na nasz serwer. Pewnie zastanawiasz się czym się wyróżniamy od innych? Odpowiedź jest prosta zależy nam na tym co robimy, chcemy rozwijać się dalej, mamy także pewne doświadczenie i dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
Jeżeli chcesz mile spędzić czas, poznać nowych ludzi, bądź po prostu porozmawiać o tym, co Cię interesuje, dołącz do nas. Sam mogę powiedzieć, że dzięki temu serwerowi poznałem świetnych ludzi i czas zainwestowany w jego prowadzenie mogę zdecydowanie zaliczyć do dobrze sporzytkowanego.
===============================

Pewnie chcesz dowiedzieć się co mamy do zaoferowania? Ha, oczywiście, że tak:

✅ Na naszym serwerze obowiązuje rozbudowany system zdobywania poziomów za aktywność, a także ekonomia.
✅ Jesteśmy otwarci na współprace, a także służymy radą mniejszym serwerom.
✅ Możemy pochwalić się wspaniałą społecznością, która cały czas się powiększa. Pamiętaj, że możesz stać się jej częścią.
✅ Posiadamy liczne kanały; tekstowe jak i głosowe, każdy znajdzie coś dla siebie!
✅ Doskonale pamiętamy, że to wy tworzycie ten serwer, a nie boty czy różne mechanizmy.
✅ Administracja jest zaangażowana w to co robi, a także otwarta na społeczność.
✅ Organizujemy różne eventy, przeprowadzamy liczne aktualizacje aby treści zawarte na serwerze, nie były nudne i jednostajne.
===============================

Reasumując czekamy na Ciebie i walić cały ten formalny język, po prostu do nas wbij. Mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas, a kto wie może poznasz kogoś ciekawego. Każdy użytkownik jest dla nas ważny więc będziemy zadowoleni, jeżeli zasislisz nasze szeregi.ѕηαкє єуєѕ Bumped 8 hours ago

Ratings & Reviews

5.0
1 review
2
Mr Tester Mr Tester
Reviews
Dopracowany i dobry serwer
Na prawdę ten serwer jest warty naszej uwagi i polecam go wszystkim. Przyjazna atmosfera i rozwój w odpowiednim kierunku.

Why don't you review ⚡PROJECT-X⚡?