Sumali Dito
Nippon Banzai
Anime · Manga
48 online
136 total

Nippon Banzai

Czy czujesz się zagubiony w internecie? Nie wiesz co mógłbyś pokazywać kolegom w gimnazjum? A może masz Aspergera i chciałbyś pogadać o anime o trzeciej w nocy? Jeśli tak, musisz koniecznie odwiedzić nasz wspaniały serwer Nippon Banzai, jesteśmy elitą internetu wyznaczająca kierunki w jakich on podąża. Z nami zobaczysz kulisy powstania hololive, poznasz hentai od zabawnej strony, pooglądasz swoje ulubione anime z ludźmi którzy nie odchodzą od komputera praktycznie nigdy. Wciąż wątpisz? Po prostu do nas wpadnij i zostań weeaboosem już dziś.
Hollow Bumped 4 araw na nakalipas

Marka at mga Pagsusuri

5.0
3 mga pagsusuri
TheHardTurboTV TheHardTurboTV
Mga Pagsusuri
wspaniała społeczność
Na serwerze znalazłem dużo nowych fajnych kolegów z którymi mogłem się powymieniać moimi ukochanymi hentai. Kultura panująca na serwerze jest na bardzo wysokim poziomie, a ludzie z którymi było mi dane się zapoznać na owym serwerze rygorystycznie stosują się do zasad savoir-vivre.
27 araw na nakalipas
1
Luka Luka
Mga Pagsusuri
Mili ludzie
Ludzie na serwerze są bardzo uprzejmi, oraz postępują zgodnie z zasadami chrześcijaństwa. Nikt cię nie wyśmieje za to że nie myłeś się od tygodnia, albo za to że twój ostatni kontakt z kobietą był tydzień temu, gdy pytałeś się mamy o obiad. Każdy tu się odnajdzie bez względu na religię, czy status społeczny
35 araw na nakalipas
1
GregKaszub GregKaszub
Mga Pagsusuri
Ludzie na poziomie
Ludzie tutaj są z klasą i wiedza jak obchodzić się ze sobą ale także szanowac innych ludzi, wszyscy znaja sie na tematyce anime-manga (i nie tylko) nic tylko poznawac tutaj ludzi rownych sobie (i nie tylko)
35 araw na nakalipas