Diesem Server beitreten
Latvija Spele 2
Alle Spiele
60 online
124 Mitglieder

Latvija Spele 2

Spēlējam visas populārākās spēles mūsdienās, serveris domats tam, lai pavadītu labu laiku ar latviešiem un citautiešu videospēļu spēlētājiem.
110 cilvēki
DWARF Gebumpt um Vor 20 Stunden

Bewertungen und Rezensionen

4.9
10 Rezensionen
1
djz djz
Rezensionen
Izcila izvēle.
Izcila izvēle salīdzinoši ar otru Latvija Spēlē, nē tiešām. Latvija Spēlē 2 ir draudzīgāka un brīvāka vide kur labi pavadīt laiku un dalīties domās. Man ir paveicies būt par daļu no izcilas grupas ar kuriem var brīvi runāt par lietām un netikt sodīts par savu viedokli. Savukart Latvija Spēlē 1 ir vieta kur administrātori uzskata sevi par visspareizākajiem un ka visi kam ir savs viedoklis ir slikti troļi. Par administrātoriem ir dažādas baumas (vai arī fakti) kas viņiem bojā reputāciju.
Tāpēc ja vēlaties labi un bez sekām pavadīt laiku spēlējot kopā tad nāciet uz šo serveri!
Vor 10 Tagen
3
vaktinsa vaktinsa
Rezensionen
Pretty good
I've been a part of this server for awhile now, it has a good admin team, a small, yet active community. The moderators are competent at leading their server, are fun to play games with. Overall, pretty nice server, deffinetly better than the (Latvija spēlē) server. (There are roumors of one of their mods being not only gay, but also a child diddler).
Vor 12 Tagen
4
♡ ℋ𝒪𝒯 ✞ 𝓒𝓪𝓬𝔂𝓬𝓪𝔂 ☆ ♡ ℋ𝒪𝒯 ✞ 𝓒𝓪𝓬𝔂𝓬𝓪𝔂 ☆
Rezensionen
labs serveris
ne ta ka Latvija Spele 1 (patiesiba vajadzetu but 2, jo serveris loti suka), saja serveri var tiesam izjust latviesu saliedetibas garu spelejot speles. admini loti izskatigi, vienmer piemiedz ar aci.
Vor 12 Tagen
4
ByUnknow ByUnknow
Rezensionen
The best Latviešu serveris ever
Šajā serverī ir labākais community kas vien var būt , admini draudzīgi , daudz giveaway , event visādi , BEST SERVER EVER <3.
Vor 12 Tagen